МАТЕРІАЛИ СТУДЕНТСЬКИХ КОНФЕРЕНЦІЙ

Матеріали ІХ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «УКРАЇНСЬКА МИНУВШИНА: МІФИ ТА ІСТОРИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ» 2020 р., Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України.

Матеріали VІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «УКРАЇНСЬКА МИНУВШИНА: ТИСЯЧОЛІТНІЙ ДОСВІД УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ» 2019 р., Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України.

Матеріали VII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Українська минувшина: джерела, постаті, явища», 30 травня 2018 р., Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України.

«Матеріали VІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Українська минувшина: джерела, постаті, явища», 20 квітня 2017 р., Київ, Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України.

Матеріали Всеукраїнської молодіжної наукової конференції "Тенденції і перспективи розвитку історичної освіти та філософії в умовах глобалізації"