o.bon4

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат історичних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Археологія і давня історія України, Українські студії, Архівознавство, Історія української культури, Новітня історія України

Біографія

Закінчив у 1992 Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка. Нині — Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка. В Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2003 року.

Професійний і науковий інтерес

Історична біографістика, охорона пам’яток, музейництво, історія інтелігенції, новітня історія України 1920-1930 рр.

Інше

Тема дисертації: «Академік Олекса Петрович Новицький як історик культури, організатор пам’яткоохоронного та музейного руху»

Підготував 3 кандидатів історичних наук ( 3 за спеціальністю: 07.00.01 – історія України).

Автор 95 публікацій, в т. ч. 1 монографії,наукових статей та 7 навчально-методичних посібників.

Монографія:

Академік Олекса Петрович Новицький: наукова та громадська діяльність. - К.: Рідний край, 2004. - 219 с.