v.mykhailovsky3

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор історичних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Середньовічна історія України, Домодерне місто, Історична урбаністика, Історія парламентаризму на українських землях у XV-XVIII ст., Науково-дослідний семінар для маґістрів

Біографія

Народився 10 листопада 1974 року в Кам'янці-Подільському. 1997 року закінчив історичний факультет Кам'янець-Подільського державного педагогічного інституту (нині Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка).

З 2010 року працює в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Історія XIV–XVII cт., Історія парламентаризму, Історія Поділля, Джерелознавство

Інше

“Надавча поземельна політика володарів Західного Поділля (1402—1506 рр.)” 2004 р. – кандидат історичних наук.

Подільська шляхта у другій половині XIV — 70-х роках XVI століття” 2013 р. – доктор історичних наук.

Автор понад 150 публікацій, в т. ч. 4 монографій, понад 100наукових статей Монографії:

Еластична спільнота. Подільська шляхта в другій половині XIV — 70-х роках XVI ст. — К., 2012. — xxviii + 448 c., іл., карти.

«Прикладом своїх предків...» (Вступ) // «Прикладом своїх предків...». Історія парламентаризму на українських землях у 1386–1648 роках: Польське королівство та Річ Посполита / Віталій Михайловський, Олексій Вінниченко, Ігор Тесленко, Петро Кулаковський / За ред. Віталія Михайловського [= Студії з історії парламентаризму на українських землях у XIV–XX ст. – Том I ] – Київ: Темпора, 2018. – 384 с.

Бібліографія парламентаризму на українських землях до 1648 року: Польське королівство, Велике князівство Литовське, Річ Посполита [= Студії з історії парламентаризму на українських землях XIV–XX ст. – Том ІІ ]. Київ: Темпора, 2018. – с 192 с.

European Expansion and the Contested Borderlands of Late Medieval Podillya, Ukraine. - Arc Humanities Press, 2019. - 188 p.