o.ivaniuk1

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Історія України,
  • Етнографія України,
  • Історія української культури.
  • Українські студії

1986-1991 – Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка.
1991-1996 – Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка. Спеціальність «вчитель історії і географії».

Перелік місць роботи

1996-1997 – вчитель історії Білецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременчуцького району Полтавської області.
1998-1999 – вчитель історії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 182 м. Києва.
2000-2002 – вчитель історії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 228 м. Києва.
2002-2013 – старший викладач кафедри історії України Київського університету імені Бориса Грінченка.
2013 – доцент кафедри історії України Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Історична урбаністика, джерелознавство нової і новітньої історії України, етнічні процеси в Наддніпрянській Україні в Новий час, військово-історичні дослідження.

Інше

Тема дисертації: Становлення системи обліку етнічного складу населення Російської імперії: друга половина ХІХ – початок ХХ ст. (на матеріалах міст України)»

Автор __понад 60_публікацій, в т. ч.  понад 30наукових статей та понад 10 підручників і навчально-методичних посібників.