Засідання кафедри №2 12 вересня 2018 р.

Протокол засідання кафедри

всесвітньої історії № 2

від 12 вересня 2018 р.

ПРИСУТНІ: завідувач кафедри, д.і.н, професор Г.М. Надтока, д.і.н, професор О.О. Драч, к.п.н, доцент С.О. Голованов, д.і.н, професор Г.В. Саган, к.і.н, доцент І.В. Горпинченко, к.і.н., доцент Д.К. Гринь, к.і.н., доцент В.М. Завадський.

Секретар кафедри: С.М. Голоско.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Відрахування аспірантів у зв’язку із закінченням терміну дії договорів та завершенням навчання.
  2. Призначення наукового керівника аспірантці 1-го року навчання cпеціальності 032 Історія та археологія (спеціалізація «Всесвітня історія») Голоско Світлані Михайлівні.
  3. Затвердження теми дисертації аспірантки 1-го року навчання cпеціальності 032 Історія та археологія (спеціалізація «Всесвітня історія») Голоско Світлані Михайлівні.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

СЛУХАЛИ: завідувач кафедри, д.і.н, професор Г.М. Надтока запропонував відрахувати з аспірантури А.Б. Бабенка у зв’язку з закінченням терміну навчання.

УХВАЛИЛИ: відрахувати з аспірантури А.Б. Бабенка у зв’язку з закінченням терміну навчання.

1. Призначення наукового керівника аспірантці 1-го року навчання cпеціальності 032 Історія та археологія (спеціалізація «Всесвітня історія») Голоско Світлані Михайлівні.

СЛУХАЛИ: завідувач кафедри, д.і.н, професор Г.М. Надтока висунув для розгляду кандидатуру д.і.н., професора І.В. Срібняка.

Пройшло обговорення.

УХВАЛИЛИ: науковим керівником аспірантки першого року навчання cпеціальності 032 Історія та археологія (спеціалізація «Всесвітня історія») Голоско Світлани Михайлівни затвердити д. і. н, професора І.В. Срібняка.

1. Затвердження теми дисертації аспірантки 1-го року навчання cпеціальності 032 Історія та археологія (спеціалізація «Всесвітня історія») Голоско Світлані Михайлівні.

СЛУХАЛИ: завідувач кафедри, д.і.н, професор Г.М. Надтока озвучив запропоновану аспіранткою С.М. Голоско тему: «Видавнича діяльність полонених українців у Німецькій та Австро-Угорській імперіях (1915-1918 рр.)».

Пройшло обговорення.

УХВАЛИЛИ: затвердити тему дисертації аспірантки 1-го року навчання cпеціальності 032 Історія та археологія (спеціалізація «Всесвітня історія») Голоско Світлани Михайлівни – «Видавнича діяльність полонених українців у Німецькій та Австро-Угорській імперіях (1915-1918 рр.)».

Завідувач кафедри всесвітньої історії

Історико-філософського факультету

Київського університету імені Бориса Грінченка

доктор історичних наук, професор                                              Г.М. Надтока