Засідання кафедри №4 20 листопада 2018 р.

Протокол засідання кафедри

всесвітньої історії № 4

від 20 листопада 2018 р.

ПРИСУТНІ: завідувач кафедри, д.і.н, професор І.В. Срібняк, д.і.н, професор Г.М. Надтока, д.і.н, професор О.О. Драч, к.п.н, доцент С.О. Голованов, д.і.н, професор Г.В. Саган, к.і.н, доцент І.В. Горпинченко, к.і.н., доцент Д.К. Гринь, к.і.н., доцент В.М. Завадський.

Секретар кафедри: С.М. Голоско.

1. Про направлення на підвищення кваліфікації (стажування) викладачів кафедри.

2. План заходів на Грінченківську декаду

3. Оформлення електронного індивідуального плану викладача

4. Різне.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

1. Про направлення на підвищення кваліфікації (стажування) викладачів кафедри.

СЛУХАЛИ: Завідувач кафедри д.і.н, професор І.В. Срібняк ознайомив членів засідання з індивідуальним планом стажування доцента кафедри Голованова Сергія Олександровича, запропонував скерувати його для проходження стажування до Інституту всесвітньої історії НАН України з 30 листопада 2018 р. по 29 грудня 2018 р.

УХВАЛИЛИ: рекомендувати доцента кафедри Голованова Сергія Олександровича на підвищення кваліфікації (стажування) до Інституту всесвітньої історії НАН України з 30 листопада 2018 р. по 29 грудня 2018 р.без відриву від основного місця роботи.

2. План заходів на Грінченківську декаду

СЛУХАЛИ: Завідувач кафедри д.і.н, професор І.В. Срібняк представив присутнім план заходів на Грінченківську декаду. Запропонував організувати круглий стіл на тему «Полонені та інтерновані вояки-українці в таборах країн Європи (1915-1924 рр.)».

УХВАЛИЛИ: Провести круглий стіл на тему «Полонені та інтерновані вояки-українці в таборах країн Європи (1915-1924 рр.)» 5 грудня 2018 р.

3. Оформлення електронного індивідуального плану викладача

СЛУХАЛИ: Завідувач кафедри д.і.н, професор І.В. Срібняк

УХВАЛИЛИ: Прийняти до відома. Заповнити індивідуальні плани до 20 грудня 2018р.

Завідувач кафедри всесвітньої історії

Історико-філософського факультету

Київського університету імені Бориса Грінченка

доктор історичних наук, професор                                             І.В. Срібняк