Засідання кафедри №6 26 грудня 2018 р.

Протокол засідання кафедри

всесвітньої історії № 6

від 26 грудня 2018 р.

ПРИСУТНІ: завідувач кафедри, д.і.н, професор І.В. Срібняк, д.і.н, професор Г.М. Надтока, д.і.н, професор О.О. Драч, к.п.н, доцент С.О. Голованов, д.і.н,професор Г.В. Саган, к.і.н, доцент І.В. Горпинченко, к.і.н., доцент Д.К. Гринь, к.і.н., доцент В.М. Завадський.

Секретар кафедри: С.М. Голоско

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт доцента кафедри Завадського Віталія Миколайовича про проходження стажування у відділі Трансатлантичних досліджень Інституту всесвітньої історії НАН України з 8 листопада 2018 р. по 10 грудня 2018 р.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

СЛУХАЛИ: к.і.н., доцент В.М. Завадський презентував членам кафедри звіт про результати стажування у відділі Трансатлантичних досліджень Інституту всесвітньої історії НАН України з 8 листопада 2018 р. по 10 грудня 2018 р.

Завдувач кафедри д.і.н, професор І.В. Срібняк запропонував затвердити звіт про результати стажування к.і.н., доцента В.М. Завадського.

Проведено голосування.

Голосували: «за» – одноголосно.

УХВАЛИЛИ: затвердити звіт про результати стажування к.і.н., доцента В.М. Завадського у відділі Трансатлантичних досліджень Інституту всесвітньої історії НАН України з 8 листопада 2018 р. по 10 грудня 2018 р.

Завідувач кафедри всесвітньої історії

Історико-філософського факультету

Київського університету імені Бориса Грінченка

доктор історичних наук, професор                                             І.В. Срібняк