Фестиваль у Сучаві

Вже вдруге команда з Історико-філософського факультету вирушила у давню столицю господарства Молдова, Сучаву для участі у міжнародному фестивалі Середньовіччя. Чотири дні минули швидко. Встигли оглячнути місто, музеї та фортецю, а також три дні пофестивалити. Фестиваль відкрила урочиста хода зі смолоскипами, яка починалася у місті і пройшла його вулицями близько восьми кілометрів до стін стародавньої тронної фортеці господарів Молдови.

Як і минулого літа, ми представляли Князівство Київське. Для наметів посольства було відведено почесне місце у центральній частині фортеці. У складі посольства були лицарі з князівства, включно зі славними татарськими воїнами. Усі вони виступали у історичних битвах, які були розіграні щодня цього року на тлі величної фортеці.

Посольство супроводжували також купці та умілі ремісники — художники і ковалі. Цього року господарю Штефану, володарю усієї Молдови від полонини до самого моря, було презентовано портрет його улюбленої дружини — Євдокиї Київської, роботи майстра Олександра Козарецького, який відтепер стане експонатом замкового музею.

На згадку про ці незабутні дні зроблено чимало фотознімків, частину яких запрошуємо переглянути далі.