НДЛ АРХЕОЛОГІЇ І АРХЕОЛОГІЧНА ПРАКТИКА 2018 року

26 вересня відбулася підсумкова конференція, присвячена археологічній практиці 2018 року. Були заслухані доповіді практикантів ,керівників практики та археологічних експедицій в яких вони працювали.

Цього літа вже вдруге студенти-історики проходили практику в експедиції університету, організованій НДЛ археології. 2018 року група працювала в околицях села Трипілля, де проводилися розвідки та розкопки.

Про перебіг практики та отримані наукові результати на конференції доповів керівник експедиції, завідувач НДЛ археології М.Ю. Відейко.

Слід відзначити схвальні відгуки стосовно рівня підготовки студентів до практики від керівників інших експедицій. Отже навички, отримані восени 2017 р. під час практичних занять у Центрі археології на історико-філософському факультеті виявилися потрібними та корисними під час роботи в археологічній експедиції.

Image1

Image2