Події

     Зразкова підготовка здобувачів освіти третього рівня вищої освіти вимагає синергії наукового середовища, людських ресурсів, ефективного менеджменту та прагнення досконалості! Вдале поєднання зусиль колективу професіоналів має проекцію в нашому спільному надбанні - молодих науковцях, підготованих в стінах Університету Грінченка! Все це дозволило Університету акредитувати освітньо-наукову програму "Історія та археологія"(доктор Філософії) із визначенням "Зразкова"(Відповідно до рішення Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти від 15 грудня 2020 року, протокол №24). Висловлюємо щиру подякую спільноті Грінченківців, долучених до розробки, вдосконалення та ефективної реалізації програми за якісне виконання своєї роботи, командну підтримку та взірцеві практики підготовки здобувачів освіти!

 

131891413 852887185463818 6157679784255372426 o

Партнери Історико-філософського факультету у 2019-2020 н. р.


1. Білецький Володимир Стефанович - український науковець у галузі гірництва, доктор технічних наук, професор, видавець, редактор, перекладач, дійсний член низки галузевих академій України та НТШ.З З 2017 р. — професор кафедри «Видобування нафти, газу і конденсату» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». З 2020 р. — експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
     Дякуємо за сприяння в організації практики студентів факультету.


2. Голованова Наталія Олександрівна – керівник Відділення "Київ - столиця " Київської малої академія наук учнівської молоді.
    Дякуємо за організацію спільних освітніх та наукових проектів, зокрема «5 хвилин науки», організація учнівських контрольних робіт.


3. Ахмед Тевке – директор культурно-освітнього центру Сінан-паша в Стамбулі (Туреччина).
    Дякуємо за сприяння в організації зарубіжного стажування викладачів та студентів факультету, за реалізацію спільних освітніх і наукових заходів.

 

Подяки:

photo 2020 12 07 14 21 47 

photo 2020 12 07 14 21 50 

photo 2020 12 07 14 21 55 

photo 2020 12 07 14 21 59

     27 листопада 2020 р. кафедрою всесвітньої історії Історико-філософського факультету була проведена ІV-та Всеукраїнська наукова онлайн конференція «Людина, етнос, нація в світовій історії: державотворчі процеси на європейському просторі (від найдавніших часів до сьогодення)».

     За підсумками її роботи була опублікована колективна монографія Człowiek, etnos, naróhistorii świata – procesy państwotwórcze na obszarze europejskim (od starożytności po współczesność). Monografia zbiorowa przygotowana z okazji 30-lecia działalności Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego / red. Ihor Sribniak. Warszawa-Paryż, 2020. 350 s.

https://iff.kubg.edu.ua/pro-fakultet/kafedry/2016-06-15-08-19-34/doslidzhennia-kafedry.html

 

Переглянути програму конференції

     26 листопада 2020 року викладачі кафедри історії України Салата Оксана та Руслан Куцик взяли участь у Міжнародній конференції українознавчих досліджень (Ukrainian Studies in Prague Conference), яку організував Інститут східноєвропейських досліджень Карлового університету у Празі (Чехія). Під час конференції обговорювалися питання, присвячені проблемам української державності, постколоніальному статусу та ролі української інтелігенції у політичних дискусіях сьогодення.

     Дякуємо Радку Мокрику та Валерії Корабльовій за організацію цікавої конференції.

     П'ятничний лекторій сьогодні переніс всіх учасників в часових та просторових межах в XIX століття - в часи, коли "перша хвиля" української еміграції в Канаду переживала складні часи освоєння нових земель. Говорили про непрості реалії життя українців та "Калиновий край" в Північній Америці.

     Щира подяка пані Ірині Костантюк з Університету Манітоби та її студентам - Іванці Воткін, Вестіну Сазерленду.

 
 

     12 листопада 2020 р. о 12:00 відбулася надзвичайно цікава лекція проф. доктор хаб., директора Національного інституту урбаністики та архітектури у Варшаві Болеслава Стельмаха «Архітектура як єдність природи та культури». Про реалізацію парку - пам’ятника на місці народження Фридерика Шопена.

     Лекцію слухали студенти та викладачі Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка. Тематика лекції викликала жваву дискусію, слухачі ставили актуальні питання та давали коментарі.

     Щиро дякуємо директору Національного інституту урбаністики та архітектури у Варшаві  Болеславу Стельмаху, пані Еві Матушек-Загаті керівнику сектору з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща за допомогу в організації лекції та всім учасникам.

4

 

1

 

3 

2 

 

 

    

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НАУКОВИХ ЕСЕ,

присвячених 100-річчю Угоди співпраці між УНР та Річчю Посполитою!

1 місце

     Балабай Аліна, магістрантка Історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 

2 місце

     Матей Юлія, студентка 3 курсу історичного факультету Харківського національного університету імені Г.С. Сковороди

     Івахненко Ірина, студентська 3 курсу Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка

3 місце

     Марк Мілютін, студент 2 курсу Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка.

     Крістіна Іщук, студентка фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка

     Грамоти та подарунки будуть надіслані переможцям і призерам за місцем проживання.

Сторінка 1 із 39

Факультет у соціальних мережах