Доручення деканату ІФФ

 

Доручення деканату Історико-філософського факультету

Завідувачам кафедр/ НДЛ

       Розробити покрокову реалізацію Нової освітньої стратегії кафедрами та оприлюднити їх на сайті факультетудо 30.10.2017. Відповідальні завідувачі кафедр Додонов Р.О., Надтока Г.М., Салата О.О., помічник з ІКТ Царенок А.В.

       Надати пропозиції щодо концепції розвитку центрів компетентностей. Розробити розклад проведення занять у центрах та короткий зміст занять до 30.10.2017.

       Надати пропозиції щодо надання додаткових платних послуг на факультеті.

       Надавати інформацію щодо засідань кафедр, НДЛ археології помічнику з ІКТ Царенку А.В. для розміщення на сайті факультету.

       У рамках проведення конкурсу для реалізації проектів Інституту Журналістики повідомити співробітників про голосування та долучити студентів. Провести інструктаж щодо голосування.

       Регулярно моніторити сайт Факультету завідувачами кафедр. Провести роз’яснювальну роботу про доцільність аналізу наповнення та рубрикації україномовної та англомовної версії сайту задля його подальшого покращення. Помічнику з ІКТ Царенку А.В. надати інформацію для розміщення її на сайті.

       Організувати розробку інформаційно-рекламних матеріалів про кафедри ІФФ. Підготувати інформаційно-рекламні матеріалів для майбутніх студентів на сайті ІФФ, студентського наукового товариства до 30.10.2017.

       Уточнити план профорієнтаційної роботи кафедр до 30.10.2017.

       Оновити рекламну інформацію на сайті кафедри з орієнтацією на абітурієнтів і з метою просування офіційного порталу факультету та рекламування спеціальності «Історія та археологія», «Філософія» створити кафедральні сторінки на Фейсбуці.

       Провести День відкритих дверей для школярів м. Києва кафедрами 5 грудня та 20 лютого 2017 р. До осіннього Дня заплановані учнівські олімпіади з історії, в ході яких кафедра філософії запрошує усіх бажаючих школярів та їх батьків на зустріч. Відповідальні завідувач кафедри історії України Салата О.О., завідувач кафедри філософії Додонов Р.О.

       Підготувати роздаткові матеріали про факультет. Питання про підготовку до другого Дня відкритих дверей кафедр внести до планів засідання кафедри на березень 2018 року.

       Завідувачам кафедр перевірити наявність всіх нових робочих програм. Доопрацювати програми дисциплін І курсу згідно Нової освітньої стратегії.

 

Завідувачам та заступнику декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Мохнатюку І.О.

Розробити план заходів до святкування «Дня української мови» та «Грінченківської декади».

Заступнику з науково-методичної та навчальної роботиЛаврик У.В.

       Підготувати проект розпорядження про надання студентам факультету індивідуальних графіків навчання до 15.10.2017 р.

       Провести захист магістерських робіт 23.10.2017 р. Методистам навчального відділу повідомити студентів про дату і час проведення захисту магістерських робіт. Царенку А.В. розмістити оголошення на сайті факультету.

 

Заступнику з науково-методичної та навчальної роботи Лаврик У.В., методистам навчального відділу факультету провести роз’яснювальну роботу із студентами щодо несвоєчасної оплати за навчання.

 

Заступнику з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Мохнатюку І.О.

       Надати пропозиції кандидатів з числа студентів, які візьмуть участь уVIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка для студентської молоді Університету.

       Провести організаційну нараду із представниками лічильної комісії, щодо правил та проведення студентських виборів 10.10.2017 р. о 15.30 год.

Помічнику з ІКТ Царенку А.В.

Розмістити інформаційно-рекламні матеріалів для майбутніх студентів на сайті ІФФ, студентського наукового товариства.

Професору кафедри всесвітньої історії Саган Г.В.

       Проводити вистави студентським театром ІФФ  «Борисфен» для киян та жителів м. Києва на безоплатній основі щомісяця.

       Взяти участь у конкурсі студентських театрів.

       Розробити положення про студентський театр.

Відповідальній за науку Додоновій В.І.

       Подати замовлення на публікацію навчально-методичної, наукової та іншої паперової продукції.

       Розповсюдити по кафедрам факультету інформацію про Всеукраїнській конкурс студентських робіт, першій тур якого буде проходити у жовтні-лютому цього навчального року.

       Оновити інформацію про діяльність наукових шкіл Університету для розміщення в мережі Інтернет.

 

Факультет у соціальних мережах