Порядок денний засідання деканату Історико-філософського факультету 13.10.2017

 

Порядок денний засідання деканату Історико-філософського факультету

Початок засідання о 13.30 год. 11.10.2017, ауд. 418-Б

  1. Про доручення ректорату (інформація декана ІФФ О.С. Александрової).

завідувачам кафедр/ НДЛ

       Розробити покрокову реалізацію Нової освітньої стратегії кафедрами та оприлюднити їх на сайті факультету. Відповідальні завідувачі кафедр Додонов Р.О., Надтока Г.М., Салата О.О., помічник з ІКТ Царенок А.В.

       Надати пропозиції щодо концепції розвитку центрів компетентностей. Розробити розклад проведення занять у центрах та короткий зміст занять.

      Надати пропозиції щодо надання додаткових платних послуг на факультеті.

      Повідомити науково-педагогічним, педагогічним працівникам про вибори ректора, які відбудуться 25.10.2017 р. з 09.00-15.00 год. вул. Тимошенка 13-Б.

      Надавати інформацію щодо засідань кафедр, НДЛ археології Царенку А.В. для розміщення на сайті факультету.

       У рамках проведення конкурсу для реалізації проектів Інституту Журналістики повідомити співробітників про голосування та долучити студентів. Провести інструктаж щодо голосування.

2. Про виконання попередніх рішень деканату (інформація заступників декана У.В. Лаврик, І.О. Мохнатюка, завідувачів кафедр Р.О. Додонова, Г.М. Надтоки, О.О. Салати, завідувача НДЛ археології М.Ю. Відейка).

Регулярно моніторити сайт Факультету завідувачами кафедр. Проведено роз’яснювальну роботу про доцільність аналізу наповнення та рубрикації україномовної та англомовної версії сайту задля його подальшого покращення. Царенку А.В. надати інформацію для розміщення її на сайті.

3. Про надання індивідуальних графіків студентам (інформація заступника декана У.В. Лаврик).

Лаврик У.В. підготувати проект розпорядження про надання студентам факультету індивідуальних графіків навчання до 15.10.2017 р.

4. Про профорієнтаційну роботу на факультеті (інформація заступника декана І.О. Мохнатюка, завідувачів кафедр Р.О. Додонова, Г.М. Надтоки, О.О. Салати, завідувача НДЛ археології М.Ю. Відейка).

       Розробити кафедральний план профорієнтаційної роботи.

       Оновити рекламну інформацію на сайті кафедри з орієнтацією на абітурієнтів і з метою розкручення офіційного порталу факультету та рекламування спеціальності «Історія та археологія», «Філософія» створити кафедральні сторінки на Фейсбуці.

       Організувати розробку інформаційно-рекламних матеріалів про кафедри ІФФ. Підготувати та розмістити інформаційно-рекламні матеріалів для майбутніх студентів на сайті ІФФ, студентського наукового товариства. Відповідальні завідувачі кафедр Додонов Р.О., Надтока Г.М., Салата О.О., помічник з ІКТ Царенок А.В.

5.  Про підготовку до Дня відкритих дверей (інформація заступника декана І.О. Мохнатюка, завідувачів кафедр Р.О. Додонова, Г.М. Надтоки, О.О. Салати, завідувача НДЛ археології М.Ю. Відейка).

Провести День відкритих дверей для школярів м. Києва кафедрою історії України  5 грудня та 20 лютого 2017 р. Відповідальна Салата О.О.

       Провести День відкритих дверей для школярів м. Києва кафедрою філософії – у листопаді та квітні. До осіннього Дня заплановані учнівські олімпіади з історії, в ході яких кафедра філософії запрошує усіх бажаючих школярів та їх батьків на зустріч.

       Підготувати роздаткові матеріали про факультет. Питання про підготовку до другого Дня відкритих дверей кафедри внести до планів засідання кафедри на березень 2018 року.

6. Про старт «Соціального проекту»(інформація заступника декана І.О. Мохнатюка).

       Проводити вистави студентським театром ІФФ  «Борисфен» для киян та жителів м. Києва на безоплатній основі щомісяця.

       Взяти участь у конкурсі студентських театрів.

       Розробити положення про студентський театр.

   Відповідальна Саган Г.В.

7. Про студентські вибори (інформація заступника декана І.О. Мохнатюка).

Провести організаційну нараду із представниками лічильної комісії, щодо правил та проведення студентських виборів 11.10.2017 р. о 15.30 год. Відповідальний Мохнатюк І.О.

8.Про результати наради з соціально-гуманітарних питань (інформація заступника декана І.О. Мохнатюка).

     Надати пропозиції кандидатів з числа студентів, які візьмуть участь у VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка для студентської молоді Університету.

       Розробити план заходів до святкування «Дня української мови» та «Грінченківської декади».

Відповідальний Мохнатюк І.О., завідувачі кафедр.

9. Про наукову роботу на факультеті (інформація професора кафедри філософії В.І. Додонової)

       Терміново подати замовлення на публікацію навчально-методичної, наукової та іншої паперової продукції.

       Розповсюдити по кафедрам факультету інформацію про Всеукраїнській конкурс студентських робіт, першій тур якого буде проходити у жовтні-лютому цього навчального року.

       Оновити інформацію про діяльність наукових шкіл Університету для розміщення в мережі Інтернет.

10. Про позаплановий інструктаж з пожежної безпеки співробітників та студентів (інформація заступника декана І.О. Мохнатюка).

Проведено інструктаж з пожежної безпеки для працівників Історико-філософського факультету, 52 працівники із 55 пройшли інструктаж, для студентів факультету, 185 студентів із 220 пройшли інструктаж.

11. Про борги за оплату у навчанні (інформація заступника декана У.В. Лаврик).

Лаврик У.В., методистам навчального факультету провести роз’яснювальну роботу щодо несвоєчасної оплати за навчання.

12. Про підготовку до захисту магістерських робіт студентів заочної форми навчання VIІ курсу спеціальності 8.02030201 Історія (інформація заступника декана У.В. Лаврик).

23.10.2017 р. провести захист магістерських робіт. Методистам навчального відділу повідомити студентів про дату і час проведення захисту магістерських робіт. Царенку А.В. розмістити оголошення на сайті факультету.

13.Про стан підготовки робочих навчальних програм кафедрами факультету (інформація заступника декана У.В. Лаврик).

Завідувачам кафедр перевірити наявність всіх нових робочих програм. Доопрацювати програми дисциплін І курсу згідно Нової освітньої стратегії.

12. Різне.

 

Факультет у соціальних мережах